WIRTUALNY KONGRES NIEZALEŻNYCH INWESTORÓW

  • Chcesz wiedzieć, jak zakończyć hossę na krypto sukcesem?
  • Jak z zyskiem inwestować w bessie?
  • Kiedy po hossie wrócić do krypto?
ODBIERZ BEZPŁATNY BILET

V EDYCJA 07.12.2021 GODZ. 17.00

ODBIERZ BILET
OPINIE
AGENDA
PRELEGENCI
O KONGRESIE
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Kiedy?

07.12.2021

17:00

O Której?

Gdzie?

ODBIERZ BILET

O WIRTUALNYM

KONGRESIE

07.12.2021

Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów to miejsce jedyne w swoim rodzaju, w którym skorzystasz z wiedzy i doświadczenia inwestorów z wieloletnim doświadczeniem i mistrzów w swoich dziedzinach.


Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi na pytania o bieżącą sytuację na rynkach inwestycyjnych i rozwiązania stawianych obecnie problemów.


Pozyskaj ich wiedzę, ucz się na ich błędach, skorzystaj z ich strategii i przekuj to we własny sukces! Wyciśnij tę hossę do cna! A potem nie zwalniaj tempa i zarabiaj w bessie!

  • Jak zakończyć hossę na krypto sukcesem?
  • Jak z zyskiem inwestować w bessie?
  • Kiedy po hossie wrócić do krypto?

Jeśli chcesz wiedzieć:

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET

PARTNERZY

PRELEGENCI

Kamil Gancarz - Analityk finansowy z kilkunastoletnim stażem, który zarządzał portfelem tradingowym o wartości 25.000.000 euro. Teraz jest doradcą finansowym najbogatszych Polaków i uczy, jak budować kapitał żelazny, który będzie pracował nie tylko na Ciebie, ale i na kolejne pokolenia.

Phil Konieczny - Jego kanał na YouTube obserwuje ponad 200 tys. subskrybentów. Wyszkolił już ponad 7000 samodzielnych inwestorów. Słynie z tego, że jak zrobi research danej kryptowaluty, to już nie trzeba po nim poprawiać. Analityk, który trafnie potrafi przewidzieć psychologię rynku, zarabiając przy tym krocie na inwestycjach.

Radosław Rygielski - Trader, handlujący na rynku kryptowalut oraz Forex, publikujący analizy przed ruchem, co dowodzi jego skuteczności, która średnio oscyluje w granicach od 84% w górę. Na co dzień pomaga uczestnikom w zdobyciu zawodu tradera, odpornego na każdego rodzaju kryzysy gospodarcze. Wiedzę przekazuje publicznie w ramach kanału na YouTube oraz zamkniętym gronie Klubu Tradera Premium. Zasłynął z tego, że jako jeden z nielicznych pokazuje transparentnie wyniki swoich analiz i rachunków, które prowadzi.

Gość Specjalny - nasz as w rękawie :) I nie zawahamy się wyciągnąć tego asa w kluczowym momencie. Na razie to niespodzianka, ale jak zawsze będzie to ktoś, kto wniesie sporo wartości do naszej dyskusji. Śledź nasze media społecznościowe, a dowiesz się, kiedy uchylimy rąbka tajemnicy.

AGENDA

17:00 - 18:00

Część 1

Część 2

18:00 - 19:00

Część 3

19:00 - 20:00

Część 4

20:00 - 21:00

Część 5

21:00 - 22:00

Gość Specjalny

PANEL DYSKUSYJNY

Kamil Gancarz

Phil Konieczny

Radek Rygielski

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET

Zobacz opinie uczestników poprzednich edycji:

ZAPISZ SIĘ I WEŹ UDZIAŁ

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

NIE CZEKAJ

  • Jak zakończyć hossę na krypto sukcesem?
  • Jak z zyskiem inwestować w bessie?
  • Kiedy po hossie wrócić do krypto?

Pozyskaj cenną wiedzę i dowiedz się:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZOSTAŃ PARTNEREM WYDARZENIA

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Instytut Kryptografii

Polityka prywatności
Regulamin