Prawdopodobnie najbardziej rozbudowane i jedyne szkolenie online z programowania smart contractów w Polsce

Solidne przerobienie tego szkolenia stanowi idealny pierwszy krok by dołączyć do elitarnej grupy najbardziej poszukiwanych programistów na świecie

 

Firmy płacą im od 15 do nawet 50 tys. złotych miesięcznie, bo mają pieniądze np. z ICO i jednocześnie… nie mają wyboru. 

 

Otworzysz sobie drzwi, aby programować w (jeszcze) niszowej, ale świetnie płatnej i perspektywicznej technologii, która obfituje w ciekawe projekty. 

 

Dlaczego warto się tym zainteresować właśnie teraz? 

 

Bo deficyt programistów blockchain jest obecnie tak duży, że wiele zagranicznych firm bez wahania zgadza się na współpracę zdalną. Po prostu nie są w stanie znaleźć specjalistów u siebie. 

 

To najlepszy moment, aby wejść do branży i nie tylko zarabiać duże pieniądze (nawet 500 000 zł rocznie), ale zyskać dostęp do projektów, o jakich wielu programistów może jedynie pomarzyć. 

 

Ale pieniądze są tylko jednym z wielu powodów, dla których warto wejść do świata blockchain.

 

Zapisz się i rozpocznij drogę jako jeden z pierwszych programistów blockchain na świecie >>

Brak nudy i ciągłe wyzwania

Co byś powiedział na projekty, które dosłownie zmieniają świat, a po ich zakończeniu byłbyś publicznie chwalony nie tylko przez pracodawcę, ale i użytkowników oraz influencerów za ogromny wkład? 

 

Programować smart contracty, które m.in. obsługują transakcje płatności za dobra i usługi w internecie, i realnie dbają o bezpieczeństwo danych oraz pieniędzy innych osób? 

 

Czy satysfakcja z realizacji projektu nie byłaby większa, gdybyś miał świadomość, że nie da się Ciebie łatwo zastąpić, a powodzenie zadania w dużej mierze zależałoby właśnie od Twoich umiejętności?

 

Oczywiście możesz postawić na pisanie prostych i mało ambitnych skryptów czy kontrolek w popularnych językach programowania. 

 

Ale czy naprawdę właśnie po to tyle lat kodowałeś po nocach i poświęcałeś się programowaniu? Żeby teraz na tym poprzestać? 

 

Owszem, taka “lajtowa” robota pewnie jest całkiem fajna, ale tylko na początku. Z czasem zaczyna nużyć, a wielu programistów dostrzega nagle, że od miesięcy stoją w miejscu. Że równie dobrze mogliby nie przyjść do pracy, a i tak nikt by nie zauważył.

 

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że zaczniesz współpracować z ludźmi, którzy mają podobne ambicje do Ciebie i również zrobili na przekór obecnym trendom programistycznym. Świadomość posiadania takich osób obok siebie daje niesamowitego kopa do dalszego rozwoju, zwiększania umiejętności oraz zarobków. 

 

Czujesz, że nie jesteś sam, a wszyscy idziecie w jednym kierunku i nawzajem sobie pomagacie. To kompletna odwrotność tego, co dzieje się w 80% zespołów programistycznych. 

Programowanie daje niezależność

W wielu przypadkach programista może sam ustalać sobie własny grafik pracy – szczególnie kiedy pracuje zdalnie.

 

Jeśli jesteś bardziej aktywny wieczorem, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś właśnie wtedy wykonywał swoją pracę. W razie potrzeby możesz zrobić sobie przerwę w pracy, aby zjeść obiad, odebrać dziecko ze szkoły, czy załatwić sprawy urzędowe.

 

Ale nawet jak pracujesz na etacie, to często pracodawcy pozwalają pracować zdalnie 2-3 dni w tygodniu. Nie tracisz wtedy czasu na dojazdy, jak i spędzanie całego dnia w biurze. Możesz kodować w ogrodzie, kawiarni albo pod kocem z kubkiem gorącej kawy.

Jak wygląda szkolenie? 

 

To 36 wypełnionych wiedzą modułów, w których znajdziesz łącznie ponad 9,5 godziny krótkich i konkretnych nagrań wideo oraz dodatkowo 2 godziny intensywnych ćwiczeń. Nie tylko poznasz konkretne zagadnienie, ale od razu je przećwiczysz w ramach praktycznego projektu. 

 

Każde nagranie omawia pojedynczą koncepcję, dzięki czemu gładko i bezboleśnie wejdziesz w świat smart contractów i języka Solidity. 

 

Materiały udostępniamy na wygodnej platformie online, więc natychmiast po zakupie masz dostęp do wszystkich lekcji. 

 

Wystarczy Ci komputer z dostępem do internetu i nawet od 5-7 minut wolnego czasu dziennie! 

 

Tyle właśnie trwają wideo. Założyliśmy, że mają być lekkostrawne i eliminować wymówki pt.: “nie mam czasu”. 

 

Jesteśmy pewni, że na jednej lekcji dziennie nie poprzestaniesz, bo Marek Śledziński świetnie tłumaczy i w dodatku ma głos jak zawodowy lektor!

Kto prowadzi szkolenie? 

Marek jest programistą z 12-letnim doświadczeniem, który czynnie programuje oraz szkoli na warsztatach stacjonarnych. Nie tylko ma ogromną wiedzę, ale i potrafi ją zrozumiale oraz ciekawie przekazać. 

 

Z trudem udało się nam go namówić, aby wygospodarował czas i nagrał dla Ciebie to szkolenie, w którym połączył formę wykładu z podejściem warsztatowym. 

 

Jednak Marek – podobnie jak my w Instytucie Kryptografii – też uważa, że warto pomóc polskim programistom wybić się na skalę światową. 

 

Żeby nie tylko zarabiali więcej, ale przede wszystkim realizowali marzenia o udziale w wielkich i ambitnych projektach. 

 

Szczególnie że polskie drużyny w konkursach programistycznych na całym świecie zajmują czołowe miejsca. To potencjał, który koniecznie trzeba rozwijać! 

 

Jeśli więc uda nam się pomóc przynajmniej jednej osobie postawić pierwszy krok, a w przyszłości zarabiać kilkaset tysięcy złotych rocznie – to uważamy, że warto!

 

Przyznam, że oglądając te materiały byliśmy pod ogromnym wrażeniem, bo nawet my rozumieliśmy wyjaśniane pojęcia, a programistami nie jesteśmy!

 

I jak, brzmi to dla Ciebie dobrze? 

“A czy to nie jest tylko chwilowa moda?”

I to jest bardzo dobre pytanie. Warto, zachować pewien sceptycyzm, zanim podejmiesz się decyzję, która rzutuje na resztę życia. 

 

Spójrz jednak niżej, dane mówią same za siebie, a to tylko mały wycinek: 

 

Toptal – portal, który jest łowcą talentów technicznych na rynku – donosi, że popyt na inżynierów blockchain wzrósł o 700% od stycznia 2017 do stycznia 2018 r. To tylko jeden rok!

 

IBM – jedna z największych firm technologicznych na świecie – w styczniu ubiegłego roku prowadził nabór na ponad 220 stanowisk związanych z programowaniem blockchain. Obecnie również poszukuje kolejnych specjalistów. 

 

I wykres, który najlepiej pokazuje, jak rośnie zapotrzebowanie na programistów w technologii blockchain: 

 

 

Programowania można nauczyć się samemu, ale wymaga to przekopania się przez internet i chaos informacyjny oraz fałszywe (błędne) informacje, których w internecie jest pełno. 

 

To szkolenie pomoże Ci zaoszczędzić dziesiątki godzin na poszukiwaniu skrawków wiedzy w internecie oraz studiowania nudnej dokumentacji technicznej.

Jaka jest cena za szkolenie? 

Do tej pory ceny szkoleń stacjonarnych Marka oscylowały w okolicach 5 tys. złotych netto. Nasze poprzednie szkolenie stacjonarne (Łukasza Grynasza) również było dostępne w cenie 5000 zł. 

 

Tam jednak były koszty wynajęcia sali, trenera i szereg innych rzeczy logistycznych, które z automatu podnoszą stawkę. 

 

W przypadku szkolenia online nie ponosimy takich kosztów, zatem i jego cena jest niezwykle atrakcyjna, a przy tym możesz z niego korzystać tak długo, jak tylko zechcesz.

 

Poza tym, jedną z misji Instytutu Kryptografii jest danie szansy polskim programistom zaistnienia w nowoczesnej i przyszłościowej technologii. 

 

Szkolenie online znacznie łatwiej przerobić, niż jechać kilkaset kilometrów na warsztat stacjonarny. 

 

Co więcej, możesz w nieskończoność powtarzać materiały – aż do ich pełnego zrozumienia. 

 

Nagrania są wysokiej jakości w formie prostej prezentacji i głosu nagranego mikrofonem studyjnym, a nawet najbardziej zawiłe pojęcia są tłumaczone tak, że nawet osoby początkujące bez problemu je zrozumieją.

 

Pragniemy więc, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z tych materiałów, stąd cena jest niska w stosunku do wysokiej jakości materiałów i w porównaniu ze szkoleniami na żywo. 

 

Możesz dołączyć dzisiaj za zaledwie 30% wartości szkolenia stacjonarnego, czyli… 1497 zł. 

 

Chcę dostęp >>

 Ale to nie wszystko!

 Dla osób, które dołączą przygotowaliśmy wartościowe bonusy:

 

Bonus 1: Zamknięte forum dla programistów blockchain, na którym nie tylko zadasz pytania w związku z materiałem szkolenia, ale poznasz innych programistów.

 

Bonus 2: Specjalna lista pytań, które mogą Ci zostać zadane na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko blockchain dewelopera. Dzięki temu na pewno nikt Cię nie zaskoczy oraz dowiesz się, jakiej wiedzy wymagają pracodawcy. 

 

Bonus 3: Nagranie Marka, w którym zdradza najlepsze źródła wiedzy o programowaniu smart contractów. Idealny materiał po szkoleniu, aby dalej efektywnie się rozwijać i jak najszybciej zostać cenionym ekspertem. 

 

Zapisz się i odbierz szkolenie wraz z bonusami >>

 

Dlaczego w ogóle warto?
Wejdziesz do programistycznej ekstraklasy! 

Programowanie smart contractów to nadal świeży temat, ale już teraz pojawiają się setki ofert od firm z całego świata. 

 

Zobacz pierwszy z brzegu przykład:

 

 

To daje nam po przeliczeniu ponad 550 000 zł rocznie! 

 

A pamiętaj, że nie musisz nigdzie wyjeżdżać, bo deficyt programistów blockchain jest tak duży, że firmy chętnie zatrudniają osoby zdalnie, przez internet! 

 

Jesteś na początku swojej drogi w programowaniu?

 

Tu osoba z małym doświadczeniem może liczyć na 4500-8400 zł miesięcznie:

 

 

Z racji dużego zapotrzebowania, firmy chętnie inwestują w pracowników i w ciągu 1-2 lat można zostać seniorem, a wtedy zarobki są kilkukrotnie wyższe. 

 

Zapisz się teraz i niebawem dołącz do międzynarodowych zespołów programistów >>

 

Udzielamy 30-dniowej gwarancji satysfakcji – nic nie ryzykujesz

Jesteśmy tak pewni wysokiej wartości merytorycznej tego szkolenia, że dajemy Ci na nie aż 30 dni bezwarunkowej gwarancji satysfakcji.

 

Jeśli przed upływem tego czasu uznasz, że nie spełniło ono Twoich oczekiwań, to wystarczy tylko napisać na: Biuro Obsługi Klienta – Instytut Kryptografii <bok@instytutkryptografii.pl> i zwrócimy Ci pieniądze. 

 

Przyznasz, że to uczciwa umowa.

Oto moduły, które znajdziesz w szkoleniu:

 

1. Decentralizacja

2. Bazowe koncepty

3. Blockchain – podstawy

4. Algorytmy Konsensusu

5. Wprowadzenie do Ethereum

6. Maszyna wirtualna Ethereum

7. Ethereum – pojęcie gazu

8. Solidity – wprowadzenie

9. Solidity – typy danych

10. Solidity – typy int 

11. Solidity – typy bool

12. Solidity – typy adress

13. Solidity – typy bytes

14. Solidity – typy wyliczeniowe Enum

15. Solidity – wbudowane literały

16. Solidity – typy referencyjne i tablice o stałym rozmiarze

17. Solidity – typy referencyjne string i bytes

18. Solidity – typy referencyjne tablice wielowymiarowe

19. Definiowanie struktur struct

20. Solidity – typy referencyjne mapping

21. Funkcje – definiowanie oraz rodzaje

22. Transfer

23. Wyrażenia

24. Zdarzenia

25. Solc

26. Kompozycja kontraktów – dziedziczenie

27. Kompozycja kontraktów – interfejsy i abstrakcja

28. Interakcje pomiędzy kontraktami

29. Biblioteki

30. Import kontraktów

31. Wyrocznie, czyli dostęp do danych poza EVM

32. Update wersji kontraktów

33. Testowanie

34. IPFS – wprowadzenie

35. Dapp

36. Co dalej? 

 

Każdy z 36 modułów składa się z kilku-kilkunastu lekcji po 1-7 minut. 

 

Każda z tych lekcji to tzw. „self contained concept”, czyli omawia jedno – i tylko jedno – zagadnienie na raz. 

 

To jest absolutnie genialne wg mnie, gdyż nie czujesz się przytłoczony, tylko wchłaniasz na raz wyłącznie jedną, prostą koncepcję i nie idziesz dalej, póki jej nie zrozumiesz. 

 

A powtórzenie nagrania 1-7 minutowego to prostsza sprawa, niż po raz drugi oglądać godzinne wideo, jak to bywa w innych kursach. 

 

Chcę dostęp >>

Decyzja jest w Twoich rękach…

Właśnie stoisz przed wyborem:

 

Chcesz nadal ręcznie piłować drzewo, czy też weźmiesz od nas piłę mechaniczną? 

 

Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać nie tylko kilkadziesiąt godzin czasu, ale i szybciej zdobyć kompetencję, której dramatycznie brakuje na rynku. 

 

Zatem, jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które będą w przyszłości dyktować warunki zleceniodawcom, to kliknij poniżej i dołącz na pokład szkolenia.  

Podsumowując, otrzymujesz:

 

  • 36 modułów szkolenia ze smart contractów 

  • Ponad 11 godzin wysokiej jakości materiałów wideo

  • Dostęp do zamkniętego forum programistów blockchain

  • Listę pytań na rozmowie o pracę dewelopera blockchain 

  • Wideo z informacjami jak efektywnie zdobywać wiedzę w zakresie blockchain, smart contractów i Solidity

  • 30 dni gwarancji satysfakcji

Chcę dostęp >>