RAPORTY Z RYNKU

KRYPTOWALUT

Najciekawsze i najbardziej istotne informacje w jednym miejscu:

+

W każdym z raportów Jacek Lorek przedstawia co działo się w makroekonomii oraz na rynkach aktywów ryzykownych, by ze swojej perspektywy przeanalizować zaistniałe sytuacje i wyciągnąć wnioski dotyczące tego, jakie mogą mieć one wpływ na cenę bitcoina.

Raporty Jacka Lorka to:

 • gwarancja rzetelności i kompetentności, dzięki wiedzy i doświadczeniu wieloletniego inwestora i analityka rynków finansowych

 • skondensowanie wielu informacji podanych w przejrzysty i łatwy do przyswojenia sposób

 • oszczędność czasu - zapoznanie się z raportem nie zajmie Ci więcej niż kwadrans. Dla porównania - gdybyś miał zbierać informacje i przygotować analizę sam, to na stworzenie jednego raportu musiałbyś poświęcić prawdopodobnie od 2 do 8 godzin

 • informacje czerpane z wielu źródeł: wywiady, newsy, wykresy, analizy

 • każdy z raportów zawiera też subiektywne podsumowanie zawartych informacji

  Autorem zestawień jest Jacek Lorek - inwestor, analityk rynków finansowych, doradca inwestycyjny (KNF nr 59 z 1995 r.).

  W świetle prawa licencja doradcy inwestycyjnego uprawnia go m.in. do opracowywania strategii inwestycyjnej, wydawania rekomendacji dotyczących papierów wartościowych czy instrumentów finansowych. Podkreślić należy, że Jacek niespotykanie celnie zauważa korelacje między wskaźnikami, a ruchami cenowymi danych aktywów. Jego domeną jest także, tworzenie bardzo złożonych modeli ekonometrycznych. To, plus jego wieloletnie doświadczenie zawodowe i inwestycyjne przekłada się na rzetelne, wnikliwe podsumowania.

  Specjalnie dla społeczności IK Jacek Lorek zbiera, analizuje, wyciąga wnioski oraz syntetyzuje - słowo klucz - najważniejsze wydarzenia.

O Autorze:
POBIERZ RAPORTY ZA DARMO

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 - Instytut Kryptografii

Polityka prywatności
Regulamin