13887080_10207368626876697_1048243679325055394_n

O SZKOLENIU

TOMASZ WRZESZCZYŃSKI

Tomasz Wrzeszczyński.

Człowiek, który zainteresował się rynkami finansowymi w 2008 roku, w samym środku kryzysu bańki na hipotekach. Już wtedy ciekawiło go jak zarabiać w tak zwanych „trudnych czasach”.

Od wielu lat gra w Texas Holdem, jeszcze dłużej gra w szachy. Wszystko dlatego, że od zawsze pasjonuje go wszystko co łączy się na granicy psychologii, matematyki i strategii.

Zawodowo od zawsze związany z liczbami od strony zarówno finansowej, jak i marketingowej. To nauczyło go dostrzegać niuanse jakimi kierują się ludzie podczas podejmowania decyzji. Również tych na rynkach finansowych.

Jedną z najmocniejszych cech Tomka, jest umiejetność bardzo szybkiej nauki, co z kolei pozwala mu dobrze orientować się na rynku kryptografii, gdzie zmiany są ekstremalnie dynamiczne i trzeba dostrzegać masę różnych korelacji.

Obecnie jest związany z Centrum Badań i Rozwoju – czyli Glokorem, gdzie odpowiada za budowę zespołu wokół branży blockchain’owej, oraz także z Instytutem Kryptografii, gdzie jest Trenerem oraz konsultuje proces inwestycyjny.

„W rynek kryptowalut zaangażowałem się w sierpniu 2017 roku, kiedy osoba do której mam ogromny szacunek, poprosiła mnie o analizę biznesową projektu kopalni kryptowalut i ocenienie czy z liczbami jest tam wszystko w porządku.

Tak to wszystko się zaczęło. Kiedy zobaczyłem jak potężny jest potencjał rynku – bardzo szybko zacząłem się go uczyć

Moje wyniki w świecie kryptografii, od momentu kiedy poddaję się testowi poprzez IK – są mocno znacząco powyżej wyniku rynku.

Poza tym samą współpracę z IK oraz Glokorem w tej materii też osobiście uważam za sukces dużego kalibru 🙂

Kiedy zostałem poproszony o analizę tego rynku przez zaufanego kumpla, liczby do mnie bardzo stanowczo przemówiły.

A jako, że lubię liczby – tak zaczęła się przygoda.”

CZEGO NAUCZYSZ SIĘ NA SZKOLENIU?

  • Zrozumiesz wpływ makroekonomii na kryptowaluty, co pozwoli Ci zarabiać więcej i tracić mniej
  • Określisz precyzyjnie swój plan inwestycyjny, dzięki czemu poczujesz spokój niezależnie od tymczasowej sytuacji na rynku
  • Dowiesz się co robić, a czego nie robić podczas inwestowania - co oszczędzi Ci masę cennego czasu
  • Zobaczysz jak "wytypować czarne konie rynku", bazując na prostym modelu

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

Szkolenie jest dedykowane osobom, które z jednej strony nie mają czasu,
a z drugiej od zawsze marzyły o stanie który nazywamy „wolnością finansową”.
 
Wolność finansowa to świadomość tego, że jutro możesz iść do pracy, lub możesz prowadzić dalej Twój biznes – ale jeśli tego nie zrobisz i do końca życia nie będziesz pracować – Twoje finanse nie ucierpią i dalej będziesz żyć na poziomie takim na jakim żyjesz obecnie.
 
Nie chodzi o to, by nie pracować, ale chodzi o to by NIE MUSIEĆ pracować.
By zrzucić zbędny balast ze swoich barków i nie przesiadać jednocześnie po kilkadziesiąt godzin tygodniowo przed wykresami, tylko ograniczyć się do kilkudziesięciu minut na tydzień.

 

http://www.instytutkryptografii.pl