Liczba miejsc ograniczona!

BEZPŁATNE SZKOLENIE INTERNETOWE

Podaj adres e-mail, na który otrzymasz potwierdzenie zapisu.

cykl szkoleń Radka rygielskiego:

20 - 22 grudnia 2021

BEZPŁATNE SZKOLENIE INTERNETOWE

Poznaj Autorski system Radka Rygielskiego
+ ZOBACZ, JAK HANDLOWAĆ
Z WIELORYBAMI

AUTORSKA STRATEGIA RADKA RYGIELSKIEGO

Dni
Godzin
Minut
Sekund

20:00

Poznaj Autorski system Radka Rygielskiego

+ ZOBACZ, JAK HANDLOWAĆ Z WIELORYBAMI

Podczas szkolenia:

  • Dowiesz się, jak za pomocą schematów na DAX, handlować tylko
    o określonych godzinach. Zobaczysz jak ważna jest powtarzalność na rynkach finansowych.
  • Poznasz mój sposób na rynek ropy. Tak, wiem! Jest hossa i trzeba to maksymalizować na BTC i ETH, ale mamy już prawie finał hossy i trzeba zacząć rozglądać się za innymi rynkami, a to co odkryłem na ropie… Sam nie mogę uwierzyć, że działa to co do linijki.
  • Zobaczysz, jak używając procesów i schematów wykorzystać rynek złota. Złoto po kryptowalutowej hossie może mieć pewne tendencje i chcę Ci przedstawić, co robię aktualnie, że mam około 80% skuteczności na tym rynku.
  • Dowiesz się jakie psychologiczne aspekty przeszkadzają Ci skutecznie handlować. Poznasz moje sposoby na to, aby wyjść z szklanej bańki i handlować jak robot, czyli bez emocji, które są głównym czynnikiem strat na rachunku.
  • Wszystko to bezpłatnie, potrzebuję jedynie 90 minut Twojego czasu, aby pokazać Ci świat pełen możliwości.
  • Jak to się dzieje, że 95% ludzi uważa, że na rynkach nie da się zarabiać? A ja od 3 lat nie miałem miesiąca stratnego? Dowiesz się tego i wiele więcej na serii 4 LIVE przez Internet!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Cryptography Research sp. z o.o.

Poznaj zasoby i narzędzia, które pozwolą Ci handlować w bessie, bez stresu i bardzo szybkich wahań, które są obecnie! Radek ujawni swoją autorską strategię na bessę podczas 4 transmisji LIVE na żywo.

Dominik Felczak

Od kilku lat udostępniam swoje analizy na portalu Trading View. O tym, co się dzieje obecnie na Bitcoinie mówiłem już publicznie w połowie 2020 roku. Jestem także ambasadorem na forum Klubu Tradera Premium Radka Rygielskiego, gdzie zamieszczam wiele analiz i pomagam w nauce innym kursantom.


Raz w tygodniu na forum robię na żywo przeglądy wykresów, omawiam globalne cykle Bitcoina i Ethereum, na live'ach przeanalizowałem już ponad 130 altcoinów! Moje analizy altcoinów wskazały miejsca, które pozwoliły zarobić od kilkudziesięciu do kilkuset procent w krótkim czasie.


Obserwując moje analizy może zdobyć wiedzę, która pozwoli Ci znajdować optymalne, czyli potencjalnie najbardziej zyskowne, miejsca do otwierania i zamykania pozycji tradingowych lub inwestycyjnych.


Zapraszam na cykl szkoleń Radka Rygielskiego (20-22.12 godz. 20:00)

Zapisz mnie teraz

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 - Instytut Kryptografii

Polityka prywatności
Regulamin